Bu sezona Muzaffer Taşkın ile sezon başı hazırlıklarına başlayan ancak sadece 10 gün görevde tuttuğu teknik direktörün ardından Cüneyt Tiryaki'yi göreve getiren Orduspor 1967 A.Ş.'de üçüncü hafta maçının ardından ise Tiryaki'nin istifası sonrasında göreve Bülent Demirkanlı getirilmişti. Sezonun devre arasının gelmesiyle birlikte Bülent Demirkanlı'nın da görevine son verilirken, takımın bu sezon dördüncü teknik direktörü ise Sinan Yücer oldu. Antalya Belek'te hazırlık süreci geçiren Sinan Yücer ve ekibi, ilk resmi maçına çıkacak.

Sinan Yücer-5

Orduspor 1967 A.Ş.'ye gelmeden önce 2.Lig ekibi Hes İlaç Afyonspor'u çalıştıran Sinan Yücer, 5 maçta 4 galibiyet alarak Afyon ekibinde üstün bir performans ortaya koymuştu. Hes İlaç Afyonspor'da maddi açıdan yaşanan sorunlardan dolayı istifa eden 48 yaşındaki teknik adam Sinan Yücer, daha sonra Orduspor 1967 A.Ş.'nin yeni teknik direktörü olmuştu. Orduspor 1967 A.Ş. ile Antalya Belek kampında dört hazırlık maçında takımın başında olan Yücer'in, takımın savunma zaafını lig maçlarında görmek istemiyor.

Sinan yücer-3

Sezonun ilk maçında Ordu'da kaybettiği Sultanbeyli Belediyespor ile 20 Ocak'ta İstanbul'da karşı karşıya gelecek olan Orduspor 1967 A.Ş.'de, Sinan Yücer ilk kez takımın başında resmi maça çıkacak.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ