2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig 4.Grup'ta mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.'de sezonun devre arasında göreve getirilen Sinan Yücer ilk olarak kaleci konusunda hamleler yapılmasını beklerken Antalya kampında hızlı bir transfer sürecine giren Orduspor 1967 A.Ş.,  Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. kalesini Cengizhan Şarli'yi kamp kadrosuna almıştı. Takımın birinci kalecisi olması için antrenmanlara dahil edilen ancak hazırlık maçlarındaki performansı sonrasında takımdan hemen gönderilmesi de gündeme gelen Şarli, Orduspor 1967 A.Ş. ile kiralık sözleşmeye imza atmıştı.

KALECİ Orduspor 1967 A.Ş.

Orduspor 1967 A.Ş.'de devre arasında Cengizhan Şarli ile birlikte kaleye bir transfer daha yapılırken, Bekir Demircan transfer ile birlikte Cengizhan Şarli takımda ikinci kaleci konumuna düştü. Geçen sezon Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. formasıyla 10 maça çıkan 2001 doğumlu kaleci bu sezon ilk yarıda da kadrosuna yer aldığı takımda süre bulamamış ve Orduspor 1967 A.Ş.'ye transfer olmuştu. Şarli, Orduspor 1967 A.Ş.'nin ikinci yarıda oynadığı tüm maçlarda kadroda yer alırken yedek kaleci olarak tüm maçları yedek kulübesinde tamamladı. Orduspor 1967 A.Ş.'de sezonun ikinci yarısında Sinan Yücer'den sonra göreve gelen Ramazan Çelik'te Şarli'ye süre vermedi ve sezon bu şekilde tamamlandı.

Kiralık olarak Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.'den Orduspor 1967 A.Ş.'ye transfer olan Cengizhan Şarli Ordu ekibinden ayrılırken, 2001 doğumlu kalecinin Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. ile bir yıllık daha sözleşmesi bulunuyor.