2023-2024 sezonunun devre arasında Orduspor 1967 A.Ş.'ye transfer edilen golcü Taha Balcı, geçen hafta Bursa Yıldırımspor maçında forma giymemişti. Orduspor 1967 A.Ş. forması Sultanbeyli Belediyespor maçıyla siftah yapan ve ardından Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü, Sebat Gençlikspor ve Bitexen Adana 1954 Futbol Kulübü maçlarında gol atan Taha Balcı daha sonra ise suskunluk dönemine geçmişti. Orduspor 1967 A.Ş.'nin Tokat Belediye Plevnespor, Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. ve son olarak Balıkesirspor maçlarında gol atamayan Taha Balcı, ayrıca Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. maçında ise penaltı kaçırmıştı.

Orduspor-1967-A.Ş..-10

35 yaşındaki kurt golcü Taha Balcı, Orduspor 1967 A.Ş.'de Bursa Yıldırımspor maçında forma giyememişti. Orduspor 1967 A.Ş.'nin Yeni Ordu Stadyumu'nda oynadığı ve bu sezon ilk kez gol atamadan 90 dakikayı tamamladığı Bursa Yıldırımspor maçında forma giyemeyen Taha Balcı, takımın İdaş Çatalcaspor karşılaşmasında ileri uçtaki ismi olacak. Taha Balcı, Orduspor 1967 A.Ş. forması ile şu ana kadar çıktığı ilk dört maçta dört gol atarken yedi karşılaşmadaki gol sayısı dörtte kaldı.

Sezonun ilk yarısında Kuşadasıspor forması giyen Taha Balcı, 3.Lig temsilcisi forması altında çıktığı maçlarda altı gol attıktan sonra Orduspor 1967 A.Ş.'ye transfer olmuştu.

Editör: Samet Karadağ