Geride kalan sezonda Orduspor 1967 A.Ş.’de üç maç takımı yöneten Ramazan Çelik, yeni sezon öncesinde defalarca Ordu’ya gelirken, yeni sezon öncesinde açıklama yaptı. Ramazan Çelik, Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezonda takımın teknik direktörü olduğu minvalinde açıklamalarda bulundu.

Genç teknik adam Ramazan Çelik öncelikle geçen sezonu değerlendirirken “2023-2024 sezonunda ekibimizle birlikte Turgutluspor'da başlayıp ligin son 3 maçında Orduspor 1967 A.Ş.’de sezonu tamamladık. Turgutluspor kulübünde kaldığımız süre zarfında 24 haftada 46 puan toplayarak ligin bitimine 5 hafta kala 16 puan farkla Play-off potasını garantiledik. Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla ilgili görevimizden ayrılmak durumunda kaldık. Kalan son 3 maçta ileriye donuk hedefleri olan, başarı isteyen 1967 A.Ş. ile anlaştık. Oynadığımız son 3 maçta 4 puan alarak ligi tamamladık. Sezon boyunca ekip olarak, her maçı bir fırsat, yaşadığımız olaylar ve sonuçları bir gelişim rehberi olarak gördük” dedi

Umutlarla birlikte Orduspor 1967 A.Ş.’de başarılı olacaklarını söyleyen Ramazan Çelik  “Yeniliğe açık ve başarı hedefi olan bir teknik ekip olarak, Orduspor 1967 A.Ş. başkanı İsa Akçay ve yonetim kurulu önderliginde 2024-2025 sezonunda kadim şehir Ordu’nun o özlemle beklediği, coşkusunu yaşamak istediği başarı için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Orduspor 1967 A.Ş. taraftarları ve halkı, umutları her zaman taze tutsun. Çünkü bu umutlarla başarılı olacağız.” ifadelerini kullandı.

Editör: Samet Karadağ