TFF 3.Lig 4.Grup'ta mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.'de geçen hafta cezalı olmalarından dolayı forma giyemeyen Rıdvan Koçak, Ahmet Batuhan Akyüz ve Güney Gençel yeni haftada oynanacak olan Balıkesirspor maçında formaları yeniden kavuşacak. Teknik Direktör Sinan Yücer'in maç kadrosuna alacağı öğrenilen üç futbolcudan Güney Gençel'in ilk 11'de olma ihtimalini yüksek olduğu ancak Rıdvan Koçak ile Ahmet Batuhan Akyüz'ün ise yedek oturabileceği öğrenildi. Orduspor 1967 A.Ş.'de geçen hafta cezalı olan Osman Bodur'un ise bir maç daha cezası olduğu için bu maçta da forma giyemeyecek.

Doğancan aynacı-3

Eksik kadrosuyla Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş.'yi tek golle geçen Orduspor 1967 A.Ş.'de yeni haftada ise dört futbolcu süre almaları halinde cebinde sarı kart sınırı ile mücadele edecek. 3.Lig ekibinde İsmail Kayalı, Fatih Mankır, Gökay Eser, Doğancan Aynacı ve Şükrü Kaan Kılıçaslan üçer sarı kartı olan futbolcular olarak Balıkesirspor maçına sınırda çıkacak. Orduspor 1967 A.Ş.'de ayrıca sakatlığı olan ve son maçta yedek kulübesinde olan Doğancan Aynacı'nın ilk 11'e dönme ihtimalinin yüksek olduğu öğrenildi. Son maçta süre alamayan Aynacı, yedek kulübesinde sarı kart görmüştü.

Orduspor 1967 A.Ş.'de Salı günü başlayan yeni haftanın hazırlıkları kapsamında takım Karşıyaka Tesisleri'nde yer alan çim sahada antrenmanlarını yapmaya devam ediyor.

Editör: Samet Karadağ