Geçen hafta sahasında Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. ile karşı karşıya gelen Orduspor 1967 A.Ş.'de bu maçta cezalarından dolayı forma giyemeyen Ahmet Batuhan Akyüz, Rıdvan Koçak ve Güney Gençel'in cezaları sona ererken Osman Bodur'ın ise cezası devam ediyor. Balıkesirspor ile deplasmanda oynayacağı maç için Ordu'da hazırlanan ve hazırlık sürecinin sonuna gelerek deplasman yolculuğu için kolları sıvayan Orduspor 1967 A.Ş.'de, Balıkesirspor maçında bazı isimler sahaya deyim yerindeyse ceplerinde sarı kart ile çıkacak.

Şükrü Kaan-5

Orduspor 1967 A.Ş.'de teknik direktör Sinan Yücer'in geçen hafta cezası olan futbolcular arasında Güney Gençel'e ve Ahmet Batuhan Akyüz'e ilk 11'de şans vermesi beklenirken, Balıkesirspor maçı öncesinde ise dört futbolcu sarı kart sınırında yer alıyor. Orduspor 1967 A.Ş.'de sağ bek İsmail Kayalı, sol bek Fatih Mankır, sağ açık Gökay Eser ve forvet Şükrü Kaan Kılıçaslan bu maçta sarı kart sınırında sahaya çıkacak futbolcular olacak. Dört futbolcu, Balıkesirspor maçında sarı kart görmesi halinde ise 23.haftada Yeni Ordu Stadyumu'nda oynanacak olan Bursa Yıldırımspor maçında forma giyemeyecek.

Orduspor 1967 A.Ş..-10

Teknik Direktör Sinan Yücer'in Balıkesirspor karşısında nasıl bir ilk 11 ile sahaya çıkacağı merak edilmeye başlanırken, geçen hafta orta sahada şans verdiği Halil Can Ayan ve Efekan Şensoy'u yedek kulübesine alacağı ve onların yerine Doğancan Aynacı ile Güney Gençel'e forma verebileceği öğrenildi.
 

Editör: Samet Karadağ