2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 A.Ş.’de sezonun 2.Etap kampı Afyon’da yapıldı. Kampı 27 Ağustos tarihinde noktalayan Orduspor 1967 A.Ş.’de teknik direktör Cüneyt Tiryaki, takıma izin vererek kendisi Ordu’ya gelmişti. Orduspor 1967 A.Ş.’de kampı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yardımcısı Cevdet Yılmaz’ın ziyaret ettiği açıklandı.

Orduspor 1967 A.Ş.’nin yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’ın Ordu ekibini Afyon kampında ziyaret ettiği ve yaptığı ziyarette “Orduspor’u ait olduğu yer olan süper ligde görmek istiyoruz, bu konuda başta Sn. Cumhurbaşkanımız olmak üzere yerel yöneticilerimizin de desteğiyle birlikte Orduspor’u hak ettiği yere hep birlikte taşıyacağız ve Ordulu hemşehrilerimizin her zaman yanındayız” diyerek Ordulu hemşehrilerimize Sn. Cumhurbaşkanımızın selamlarını ilettiler.“ dediği açıklandı.

Orduspor 1967 A.Ş. geçtiğimiz iki sezonda olduğu gibi bu sezon da TFF 3.Lig’de yer alırken, Orduspor ise Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele ediyor.