2023-2024 sezonunda devre arasında yönetimin yaptığı plan doğrultusunda Bülent Demirkanlı ile yolların ayrılmasının ardından göreve gelen Sinan Yücer, takıma çıkış yakalatan teknik direktör olmuştu. Üst üste gollü maçlar ve alınan puanlarla bir anda Play-Off yarışı için iddialı konuma gelen Orduspor 1967 A.Ş.'de bitime üç hafta kala 23 Elazığ Futbol Kulübü karşısında alınan mağlubiyetin ardından Sinan Yücer ile yollar ayrılmıştı. Kulüp Başkanı İsa Akçay o dönem yaptığı paylaşımda ''Kalitesi ve adamlığı ile çalışmaktan ve tanışmaktan mutluluk duydum. Yollarımız mutlaka yeniden kesişecek, Teşekkürler Sinan Yücer hocam'' demişti. Sinan Yücer ise aylar sonra konuştu.

sinan yücer-4

Altligleroffical instagram hesabında sezon değerlendirme açıklaması yayınlanan Sinan Yücer, değerlendirme kısmında Orduspor 1967 A.Ş. sürecini de anlattı. Sinan Yücer yaptığı açıklamada ''Devre arasında Orduspor 1967 A.Ş. kulübüyle anlaştık. Küme düşme potasının sadece üç puan üstünde aldığımız Orduspor 1967 A.Ş. ile 11 haftada 20 puan topladık ve ligin bitimine üç hafta kala  takım 5.sıradayken kendi istediğimiz doğrultusunda ayrıldık.'' dedi. 3.Lig ekibi Orduspor 1967 A.Ş.'de şu ana kadar 11 maça çıkan Yücer 6 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet almıştı.

Sinan Yücer yeni sezonda da ekibi ile başarılı bir performans ortaya koymak istediklerini söylerken ''İki takımda 18 haftada 37 puan topladık, ekibimle birlikte yeni sezonda aynı performansımızı arttırarak devam ettirmek istiyoruz.'' açıklamasını yaptı.
 

Editör: Samet Karadağ