2023-2024 sezonunun ilk yarısında istediği sonuçları alamayarak devre arasında kasanın ağzını iyice alan Orduspor 1967 A.Ş., alt liglerin kurt golcüsü lakaplı forveti Taha Balcı'yı kadrosuna katmıştı. 35 yaşındaki golcü oyuncu Taha Balcı, Kuşadasıspor'dan ayrılarak Orduspor 1967 A.Ş.'ye transfer olduğu süreçte Ordu'daki kariyerine hızlı bir başlangıç yapmıştı. Orduspor 1967 A.Ş.'nin ikinci yarıdaki ilk maçın sonradan oyuna girerek ilk maçında gol atan Taha Balcı, gol atmaya diğer maçlarda da devam etmişti.

Orduspor 1967 A.Ş.-62

Orduspor 1967 A.Ş.'de Sultanbeyli Belediyespor maçıyla siftah yapan ve ardından Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü, Sebat Gençlikspor ve Bitexen Adana 1954 Futbol Kulübü maçlarında gol atan Taha Balcı daha sonra ise suskunluk dönemine geçti. Orduspor 1967 A.Ş.'nin Tokat Belediye Plevnespor, Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. ve son olarak Balıkesirspor maçlarında gol atamayan Taha Balcı, ayrıca Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. maçında ise penaltı kaçırmıştı.

35 yaşında olan Taha Balcı'nın saha içerisinde tecrübelerinden faydalanan Sinan Yücer, hafta içerisinde ise tecrübeli golcü ile görüşme yapacağı ve gol atma noktasında yeniden kendisini bulmasını isteyeceği öğrenildi.

Editör: Samet Karadağ