2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.'de takım ligin son haftasında oynayacağı Siirt İl Özel İdarespor maçına hazırlanıyor. Ligde son maçında deplasmanda Armoni Alanya Kestelspor karşısında kaybeden Orduspor 1967 A.Ş.'de bu maçın üzüntüsü devam ederken takım aynı zamanda bu hafta oynanacak olan grup maçlarından gelecek sonuçları bekliyor. Orduspor 1967 A.Ş.'de ligde son oynanan Armoni Alanya Kestelspor maçından sonra ise üç antrenör PFDK'ye sevk edilmişti.

Orduspor 1967 A.Ş.'de Erdal Dolma, Burak Sarı ve Musa Topoğlu Armoni Alanya Kestelspor maçının ardından disipline sevk edilirken ceza kararları ise açıklandı. Orduspor 1967 A.Ş.'de antrenör Erdal Dolma müsabaka sonrasında akredite edilmediği alanda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle ihtar cezası alırken aynı zamanda sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 15 gün hak mahrumiyeti cezası aldı.

3.Lig 4.Grup ekibi Orduspor 1967 A.Ş.'de antrenörler Burak Sarı ve Musa Topoğlu ise akredite edilmediği alanda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle ihtar cezası aldı.