2023-2024 sezonunda geçen sezonun devre arasında kadrosuna katıldığı Kuşadasıspor ile yoluna devam eden ve attığı gollerle takımı Play-Off potasında tutan Taha Balcı, devre arasında takımdan ayrılarak Orduspor 1967 A.Ş.'ye transfer oldu. Alt liglerin devre arasında şu ana kadar yaşanan en flaş transferlerinden bir tanesi olan Taha Balcı&Orduspor 1967 A.Ş. transferi konusunda ise Taha Balcı eski takımı hakkında sert açıklamalarda bulundu.

taha

Geçtiğimiz sezon transfer olduğu Kuşadasıspor'da 11 gol atan ve özellikle geçen sezon Play-Off maçında Ordu'da Orduspor 1967 A.Ş.'ye iki gol atmasına rağmen takımının 3-2 yenilmesine engel olamayan Taha Balcı ''Kuşadasıspor ile sözleşmemi tek taraflı fesih etmiş bulunmaktaım. Bu süreçte sadece eski başkanımız Alim Emiroğlu, menajerim Metin Çetin'e, takım arkadaşlarıma ve personelimize ayrıca bizi destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum'' dedi.

Taha Balcı, Kuşadasıspor'da eski teknik heyete ateş püskürürken ''Ayrıca bu kadro kalitesi ile kariyerimizdeki en rahat şampiyonluk yaşayabileceğimiz sezonda neredeyse Play-Off hattının dışına çıkaracak olan teknik ekibe ve saz arkadaşlarına teşekkür ediyorum. TFF kurslarında nasıl başarısız olurum dersi verebilecek niteliktedir''

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ