Sezona tecrübeli kaleci Cihan Şentürk ile açan ancak özellikle cepheden gelen şutlar ve hatalı çıkışları ile devre arasında yeni teknik direktör Sinan Yücer'in planları farklı kalecilerde olan Orduspor 1967 A.Ş., Şentürk'ü göndererek Bekir Demircan ve Cengizhan Şarli transferlerini yapmıştı. İlk etapta A takım kalecisi olarak Cengizhan'ı düşünen ancak hazırlık maçlarında yenilen bol golle Bekir Demircan fırsatını da değerlendiren Orduspor 1967 A.Ş., her maçta gol yiyor.

KALECİ Orduspor 1967 A.Ş.

Bu sezonun ikinci yarısında şu ana kadar dört maça çıkan Orduspor 1967 A.Ş.'de bu maçlarda kaleyi yeni transfer Bekir Demircan korurken, aynı zamanda Cengizhan Şarli'de yedek kulübesinde yer aldı. Orduspor 1967 A.Ş. formasıyla ilk kez Sultanbeyli Belediyespor maçıyla tanışan Bekir Demircan daha sonrasında Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü, Sebat Gençlikspor ve Bitexen Adana 1954 Futbol Kulübü maçlarında oynayan Bekir Demircan tüm maçlarda gol yedi.

Orduspor 1967 A.Ş. sezonun ilk yarısında ligde 14 maçta 15 gol yerken dört maçta gol yememişti. Bu sezon ligdeki son altı maçında gol yiyen Orduspor 1967 A.Ş.'nin 18 lig maçında ligde yediği gol sayısı 20 oldu. Sezonun ilk yarısında Vanspor Futbol Kulübü forması giyen Bekir Demircan iki maça çıkmış ve yedi gol yemişti

Editör: Samet Karadağ