Orduspor 1967 A.Ş., bir dönem Süper Lig ekibi Sivasspor kadrosuna yer alan ancak süre bulamayan ve farklı kariyer planlaması izleyen 2000 doğumlu kaleci Muhammed Can Tuncer'i kadrosuna katarken, Tuncer Ordu ekibine transferini kendi sosyal medya hesabından da duyurdu. İskenderunspor A.Ş.'den Orduspor 1967 A.Ş.'ye transfer olan 2000 doğumlu kaleci Tuncer, şampiyonluğu işaret etti.

Muhammed Can Tuncer, sosyal medya hesabından transfer ile ilgili fotoğraflarını paylaşırken bu paylaşımda ''Bu sezon Orduspor 1967 A.Ş. ile ile 2 yıllık sözleşme imzaladım. Öncelikle sözleşmemde her zamanki gibi beni yanlız bırakmayan canım aileme ve yanımda olan herkese teşekkür ederim. Böyle güzel bir yapılanmanın bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum bu sezon çok çalışıp elimden gelenin en iyisini yapacağım. Şampiyonluk için'' ifadelerini kullandı.

Orduspor 1967 A.Ş.'ye gelmeden önce kariyerinde farklı takımlarda 2.Lig'de 34, 3.Lig'de 54 ve Türkiye Kupası'nda 1 maça çıkan Muhammed Can Tuncer, geçen sezon 3.Lig ekibi Osmaniyespor Futbol Kulübü'nde 22 maç çıkmıştı.
 

Editör: Samet Karadağ