Kulüp tarihinde profesyonel liglerde iki sezon mücadele eden ve bu sezonlarda Play-Off oynamasına rağmen 2.Lige yükselmeyi başaramayan Orduspor 1967 A.Ş.'de yeni sezonda ise kulüp başkanlık görevine İsa Akçay'ın getirilmesi ile takım kimlik değiştirdi. Geçmiş sezonların aksine istikrarsız bir performans sergileyen ve sezon başından bu yana üç teknik direktör ile yollarını ayıran Orduspor 1967 A.Ş.'de takımın dördüncü teknik direktörü Sinan Yücer ile Antalya kampı keyifsiz geçiyor. Takımın antrenmandaki hırslı görüntüsü dikkat çekmesine rağmen hazırlık maçlarında alınan skorlar ikinci yarısı öncesinde umut vermiyor.

Eyüpspor

Orduspor 1967 A.Ş.'de kampın ilk hazırlık maçı 3.Lig temsilcisi Silifke Belediyespor ile oynanırken Ordu temsilcisi iki farkla geriye düştüğü maçın 90 dakikalık diliminde 4-3 kazanmayı başarmıştı. Bu maçın üzerinden 24 saat geçmeden bir diğer 3.Lig temsilcisi Aliağa Futbol A.Ş. ile karşı karşıya gelen Orduspor 1967 A.Ş., bu karşılaşmayı 4-2 kaybederken savunmada sorunlar vermiş ve iki maçta da kalede olan kadroya katmayı planladığı Cengizhan Şarli'yi hemen göndermişti.

Orduspor 1967 A.Ş.-61

TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 A.Ş., Antalya Belek kampının üçüncü hazırlık maçında ise Trendyol 1.Lig'de lider olan ve teknik direktörlük görevini Arda Turan'ın yaptığı Eyüpspor ile karşı karşıya gelmişti. Güç farkının özellikle ikinci yarıda çok fazla belli olduğu maçta karşılaşmayı Eyüpspor 5-2 kazanan taraf olmuştu. Orduspor 1967 A.Ş.'de henüz resmi maça çıkmayan teknik direktör Sinan Yücer'in arayışlar içinde olduğu kampta takım üç maçta 12 gol yerken, taraftarlar ise bu performanslardan memnun kalmadı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ