2022-2023 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de şampiyon olan olan Orduspor, geçen sezonki kadroda yer alan İlhan Önder yeni sezonda da Orduspor forması giyecek. Henüz 18 yaşında olan ve genç yaşında şampiyonluk yaşayan İlhan Önder, özel açıklamalarda bulundu.

IMG_4907

Orduspor ile birlikte yeni sezon antrenmanlarına başlayan İlhan Önder, deprem döneminde zor bir dönemden geçtikleri ve Orduspor’un kendilerini rehabilite ettiğini söylerken:  “Öncelikle burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Hep kendi adıma hem yaşıtlarım hem de ağabeylerim adına, hepimiz burada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Sayın Vali Bey bize bu imkanları sunduğu için ona çok teşekkür ediyoruz. Zor bir dönem atlatmıştık aslında daha tam anlamıyla da atlatamadık. Burada kendimizi rehabilite edeceğimiz bir ortam var, güzel bir ortam var. Herkes idmanlarını çok konsantre bir şekilde yapıyor. İnşallah bu sene de güzel günler geçirip taraftarlarımıza kupayı armağan etmek istiyoruz.” dedi.

''Daha 18 Yaşındayım''

Henüz genç bir futbolcu olan ve bu süreçte hedeflerinden bahseden İlhan Önder: “Benim kişisel olarak hedefim tabiki de en yüksekler. Öncelikle burada kendimi kanıtlamak istiyorum. Sonrasında profesyonel liglerde oynamak ve ardından Türkiye’nin sayılı oyuncularından birisi olmak istiyorum. Daha 18 yaşındayım, umarım güzel günler yaşarım.” ifadelerini kullandı.