Deprem bölgesinden kurularak bir sosyal sorumluluk projesi çatısı altında 2.Amatör Lig'de şampiyon olan Orduspor, yeni sezon hazırlıklarına teknik ekibe transferle başladı. Orduspor'da iki ay sonra başlayacak antrenmanlar öncesinde teknik ekibe kaleci antrenörü olarak Tanju Durhan getirildi.

Orduspor Genel Koordinatörü Cihangir Güner ve Orduspor Teknik Direktörü Emir Altun ile bir araya gelen Tanju Durhan, yeni sezon için anlaşmaya vardı. Genel Koordinatör Cihangir Güner: ''Tanju hocamız yeni sezonda bizlerle olacak. Kendisine güvenimiz tam. Eminin yeni başarılarda bize çok katkısı olacaktır.'' dedi.

Orduspor altyapısında yetişen ve profesyonel liglerde de forma 1970 doğumlu tecrübeli teknik adam son olarak Gölköyspor kalesini korumuştu. Tanju Durhan, antrenörlük kariyerinde 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde kaleci antrenörlüğü ve Gençlik Gelişim Teknik Sorumluluğu görevini üstlenirken 2018-2019 sezonunun son haftalarında 3.Lig'de 52 Orduspor Futbol Kulübü A Takımı'nı Cüneyt Aksu ile birlikte çalıştırmıştı.