Önümüzdeki sezon için Ordu’da Süper Amatör Lig’de bileti alan ancak bu sezon 1.Amatör Lig Yarı Finalde Kumruspor’a elenen Orduspor’da, genç kaleci Batuhan Kaçar sezon değerlendirmesi yaptı. Orduspor’a Çatalpınarspor’dan transfer edilen Kaçar, sezonun bitmesinin ardından açıklamalarda bulundu.

Orduspor’a karşı sezon başında rakip olarak sahaya çıkan ancak daha sonra Orduspor’a transfer olan Batuhan Kaçar: “Orduspor’da oynamak benim için gurur duyucu bir his. Bu sezon çok güzel ilerledik ağabeylerim, kardeşlerim ve hocalarımızla beraber. Onları tanımak çok iyi bir duyguydu” dedi.

Kariyerinde Fatsa Belediyespor altyapısında da forma giyen Batuhan Kaçar, Orduspor taraftarlarına da teşekkür ederken “Bizi! buraya kadar gelmemize yardımcı olan asla yanımızdan ayrılmayan sonuna kadar bizi destekleyen taraftarlarımıza burdan çok çok teşekkür ederim. İnşallah bir dahaki sezon bu takımı hep beraber Bölgesel Amatör Lige yükseltip Orduspor karşıtı olanlara gereken cevabı güzel bir şekilde vereceğimizi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ