2022-2023 sezonunda mücadele ettiği Ordu 2.Amatör Lig’de tüm maçlarını kazanan Orduspor’da yeni sezonda antrenmanlar başladı. Geçen sezon Antakya Belediyespor Futbol Kulübü’nden Orduspor’a gelen ve kaptanlık görevini üstlenen tecrübeli kaleci Batuhan Armağan Güldü yeni sezonda da devam derken, Ordu 1.Amatör Lig öncesinde özel açıklamalarda bulundu.

tam takım orduspor

1997 doğumlu olan ve Ordu 2.Amatör Lig’de kalesini birçok maçta gole kapatan Batuhan Armağan Güldü, yeni sezonda takıma takviyeler olduğunu ve Ordulu futbolcuların da kendilerini bu sezon çok iyi karşıladığını söylerken: ‘’Döndüğümüz için mutluyuz. Tekrardan antrenmanlara başladık, herşey çok güzel çok güzel. Yeni arkadaşlarımız katıldı, hepsi çok iyiler. Ordulu arkadaşlarımız da takımda ve onlar bize göre ev sahibiler. Onlarda bizi çok iyi karşıladılar. Tekrardan burada olduğumuz için mutluyuz. Sezonu şampiyon bitirip Orduspor’u gereken yere çıkaracağız.’’ açıklamasını yaptı.

Orduspor, DSİ'de Çalıştı Orduspor, DSİ'de Çalıştı

Kariyerinde Bölgesel Amatör Lig’de maçlara çıkan ve Orduspor’da forma giydiği ilk yılında kupa kaldıran Batuhan Armağan Güldü, Orduspor taraftarlara da seslenirken: ‘’Taraftarlarımız bize inansın ve güvensinler. Biz Orduspor’u gereken yere getireceğimize inanıyoruz. Onlar da bize inanırlarsa yeterli olur.’’ İfadelerini kullandı.