Orduspor'un Spor Toto 1.Lig'den Süper Lig'e yükseldiği sezon takım kaptanı Kürşat Duymuş olurken Play-Off finalinde ise Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşısında golü ise Ahmet Kuru atmıştı, bu iki isim yıllar sonra yeniden bir araya geldi. Kürşat Duymuş'un Muş 1984 Muşspor kafilesi ile Ordu'ya gelmesiyle birlikte eski kaptanını ziyaret etmek için Karşıyaka Spor Tesisleri'nde takımın antrenmanını ziyaret eden Ahmet Kuru, Kürşat Duymuş'a yıllar sonra Ordu'ya hoşgeldin dedi.

Kürşat Duymuş-1

Aslen Muşlu olan ve özellikle Çaykur Rizespor ve Orduspor'da oynadığı futbolla her zaman akıllarda kalan Kürşat Duymuş, 3.Lig'de mücadele eden Muş 1984 Muşspor'da görev alıyor. Orduspor'un Spor Toto 1.Lig'den Süper Lig'e yükseldiği sezon takım kaptanlığını yapan ve Mor Beyazlı ekipte toplam 31 maça çıkan Kürşat Duymuş, Türk Futbolu'nda birçok köklü takımda forma giyerken bu sezon ise Muş 1984 Muşspor tam yetkili Futbol Şube Sorumlusu olarak göreve getirilmişti.

Ahmet Kuru

Futbolu Orduspor'da bırakan Ahmet Kuru ise Ordu'da hayatına devam ederken 'Ahmet Kuru Spor Kompleksi' açarak Ordu'da halı saha ve futbol okulu hizmeti veriyor.