2022-2023 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de şampiyon olan ve iskelet kadroyu koruyarak 1.Amatör Lig maçları öncesinde hazırlıklarına başlayan Orduspor’da 1.Etap çalışmaları sona erdi. Orduspor’un hazırlık sürecinde futbolcular her geçen gün daha üst seviyeye çıkarken, takımın geçen sezon yaşadığı şampiyonluk yaşadığı kadroda yer alan Gökdeniz Kuzu, yeni sezonda da şampiyon olacaklarını söyledi.

Gökdeniz Kuzu

Orduspor formasıyla geçen sezon savunmada oynadığı futbolla rahat gelen şampiyonlukta katkı sağlayan Gökdeniz Kuzu yeni sezon hazırlıkları hakkında konuşurken: ‘’Öncelikle ilk kampa çok tempolu başladık. Bu tempoyu ikinci kampta daha da yükselterek devam edeceğiz. Şu an herşey çok güzel ilerliyor. Şartlarımız önceki seneye göre iyi. Hocalarımızla birlikte antrenmanlarımız çok güzel geçiyor.’’ dedi.

''Şampiyonlukla Devam Edeceğiz''

2002 doğumlu Gökdeniz Kuzu, Orduspor’un hedefinin her zaman şampiyonluk olduğunu dile getirirken:’’Orduspor’un hedefi her zaman şampiyonluktur. Bunda kesinlikle bir şüphe yoktur. Geçen seneki gibi ana hedefimiz şampiyonluk. Yolumuza şampiyonlukla devam edeceğiz.’’ açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER