2024-2025 sezonunda Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek olan Galataspor'da dış transfer çalışmaları resmen başladı. Yeni sezonda birçok yeni oyuncuyu kadrosuna katması beklenen ve bu süreçte Bölgesel Amatör Lig'de kalıcı olma hedefi koyması beklenen Galataspor, daha önce 3.Lig ve Bölgesel Amatör Lig tecrübesi olan Caner Güler'i transfer etti. Caner Güler, geçen sezon Ordu 1.Amatör Lig'de Orduspor'da forma giyerken, Mor-Beyazlı ekibin kaptanlığını yapmıştı.

1997 doğumlu olan ve sezonu Orduspor formasıyla kapatan Caner Güler transferini Galataspor cephesi resmen duyururken ''Orduspor'un başarılı stopei kaptanı Caner Güler'e kulübümüze hoşgeldin diyor, çıktığımız yolda başarılar diliyoruz'' paylaşımını yaptı. Caner Güler, Karşıyaka Tesisleri'nde yer alan Galataspor kulüp binasında Genel Koordinatör ve teknik sorumlu Gökmen Yavuz ile bir araya gelerek transferi resmileştirdi.

Orduspor formasıyla Yarı Final oynayan Caner Güler kariyerinde daha önce ise 3.Lig'de 2 maça çıkarken Bölgesel Amatör Lig'de ise 41 maça çıktı.

Editör: Samet Karadağ