Geçen sezon sahalara dönen Orduspor'da forma giyen ve Ordu 2.Amatör Lig'de şampiyon olan kadronun bir parçası olan 2002 doğumlu Gökdeniz Kuzu, yeni sezonda da takımda kalmıştı. Bu sezon birçok maçta sol bekte forma giyen ve zaman zaman şanssızlıklar yaşayan Gülyalı Turnasuyuspor maçında kolu kırılan, Kabadüz Belediyespor maçından sonra aldığı darbelerle ambulans ile hastaneye gitmek zorunda kalan Gökdeniz Kuzu, Kumruspor maçından sonra açıklamalarda bulundu.

Gökdeniz Kuzu

Kumruspor ile deplasmanda oynanan maçta kaybeden ve sezonu noktalayan Orduspor'da maçın ardından açıklamalarda bulunan Gökdeniz Kuzu ''Değerli Orduspor camiası. İlk sezonunda namağlup şampiyon olup ikinci sezonda Bölgesel Amatör Ligine çıkmak için çıktığımız bu yolda yarı finale kadar alnımızın akıyla gelip maalesef istediğimiz sonucu alamadık. Siz değerli camianın ve Orduspor'un en kısa sürede hak ettiği yere geleceğinden şüphemiz yoktur. Hakkınızı helal edin, hoşçakalın'' dedi.

2002 doğumlu Gökdeniz Kuzu, Orduspor’un hedefinin her zaman şampiyonluk olduğunu daha önceki röportajlarında da dile getirirken bu sezon kaçan şampiyonluktan dolayı ise maç sonunda büyük üzüntü yaşadı.