2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’da yeni sezon öncesinde hazırlıklar başlarken, yeni transfer Mehmet Cem Kısa açıklamalarda bulundu. Ordulu kanat oyuncusu Mehmet Cem Kısa, geçen sezon şampiyonluk yaşadığı Ordu 1.Amatör Lig’de yeniden şampiyon olmak isterken, takımda iyi bir arkadaşlık olduğunu söyledi.

mehmet cem kısaa

''Ordu Bizim Şehrimiz, Ordu'nun Çocuğuyuz''

Kariyerinde hem Tokat’ta hem de Ordu’da şampiyonluklar yaşayan 1998 doğumlu kanat oyuncusu Mehmet Cem Kısa yeni sezon öncesinde açıklamalarda bulunurken: ‘’Bu sene Orduspor ile anlaşmış bulunmaktayım. Takım arkadaşlarım yaklaşık 25-30 civarı, hem dışardan hem Ordu’dan hem de çevre ilçelerden arkadaşlarımız var. Güzel bir arkadaşlık ortamı var. Bu sene şampiyonluk için bir hedef kuruldu. Bunun içinde elimizden geleni yapacağız. Ordu bizim şehrimiz, Ordu’nun çocuğuyuz, Ordu’nun forması altında savaşmak bizim için gurur verici. Yolun sonu şampiyonluk olsun. En güzel günler bizim olacak.’’ dedi.

tam takım orduspor

''Güzel Bir Camia, Başaracağız''

Orduspor’u daha önce tribünden destekleyen ve yeni sezonda Orduspor taraftarların desteği ile sahada galibiyetler almak isteyen Mehmet Cem Kısa yeni sezon öncesinde taraftarlara da seslenirken: ‘’Bizi yanlız bırakmasınlar, her zaman yanımızda dursunlar. Elbette bu futbolcu, iyi sonuçlar olur kötü sonuçlar olur. Her zaman arkamızda dursunlar. Buradan yine öncelikle Vali Bey, Tuncay Sonel Beye teşekkür ediyorum. Güzel bir camia, başaracağız.’’ açıklamasını yaptı.