2023-2024 sezonunda Ordu'yu profesyonel liglerde temsil eden 52 Orduspor Futbol Kulübü, Fatsa Belediyespor ve Orduspor 1967 A.Ş. bu sezon deyim yerindeyse teknik direktör öğütme şehri oldu. Ordu'da üç takım arasında sezonun bitmesiyle birlikte 52 Orduspor Futbol Kulübü Play-Off'a kalan takım olurken, Fatsa Belediyespor ve Orduspor 1967 A.Ş. Play-Off'un dışında sezonu bitirmiş ve ligi normal sezonla noktalamıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü, Play-Off 2.Tur ilk maçının ardından teknik direktör değişikliğine giderken sezon sonuna kadar Cahit Erçevik ile anlaşırken bu anlaşma bu sezon Ordu takımlarına gelen 13.teknik direktör imzası oldu.

52 Orduspor Futbol Kulübü bu sezon Yavuz İncedal, Ahmet Yıldırım, bir maçlığına altyapı sorumlusu Şükrü Bekiroğlu ve Bayram Toysal ile çalışırken son olarak göreve Cahit Erçevik getirildi. Ordu ekipleri arasında en az teknik direktör kullanan takım olan Fatsa Belediyespor bu sezon Murat Parlak, Murat Atalar ve Bekir Ozan Has ile çalışırken 52 Orduspor Futbol Kulübü ile birlikte beş teknik adama görev veren Orduspor 1967 A.Ş. ise Muzaffer Taşkın, Cüneyt Tiryaki, Bülent Demirkanlı, Sinan Yücer ve Ramazan Çelik gibi isimleri göreve getirmişti.

52 ORDUSPOR FUTBOL KULÜBÜ'NE BU SEZON GELEN TEKNİK DİREKTÖRLER

yavuz incedal

Yavuz İncedal: 6 MAÇ - 2 GALİBİYET, 3 BERABERLİK, 1 MAĞLUBİYET (9 PUAN)

Geçen sezon takımı Play-Off Finali oynatan ve yeni sezonda takımla sezona başlayan Yavuz İncedal, sadece altı hafta takımda kalırken ligin 6.haftasında Aliağa Futbol A.Ş. mağlubiyeti sonrasında takımdan gönderilmişti. Yavuz İncedal bu sezon altı maçta aldığı ilk mağlubiyette takımdan gönderilirken oynanan futbolun yönetimi tatmin etmediği ve hedefe gidilme konusunda karamsar olunduğu için böyle bir hamle yapıldığı öğrenilmişti.

Ahmet Yıldırımm

Ahmet Yıldırım: 15 MAÇ - 8 GALİBİYET, 2 BERABERLİK, 5 MAĞLUBİYET (36 PUAN)

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde bu sezonun ikinci teknik direktörü olan ve Ordu'daki kariyerine kötü başlamasına rağmen sezonun ikinci yarısına müthiş bir giriş yapan takım yaratan Ahmet Yıldırım beş maç üst üste galip gelmesine rağmen bir önceki meslektaşı Yavuz İncedal gibi Aliağa Futbol A.Ş. mağlubiyeti sonrasında 52 Orduspor Futbol Kulübü ile yolları ayrılmıştı.

Şükrü Bekiroğlu: 1 MAÇ - 1 GALİBİYET - (3 PUAN)

Ahmet Yıldırım'ın görevden alınmasının ardından Bayram Toysal ile anlaşan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde, ligin 22.hafta maçında takımın başında sahaya altyapı sorumlusu Şükrü Bekiroğlu çıkmıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde bu sezon bir maçlığına geçici olarak takımı yöneten tecrübeli teknik adam Şükrü Bekiroğlu, Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü maçında takıma üç puan kazandıran teknik direktör olarak kayıtlara geçti.

Toysal Bayram

Bayram Toysal: 9 MAÇ - 3 GALİBİYET - 4 BERABERLİK - 2 MAĞLUBİYET (13 PUAN)

Büyük umutlarla takımın başına getirilen Bayram Toysal, ligin son yedi haftalık sürecinde sadece iki mağlubiyet almasına rağmen takımı hedeflerinden koparan teknik adam olmuştu. Bayram Toysal ile ligi dördüncü sırada bitiren 52 Orduspor Futbol Kulübü, Play-Off 1.Tur maçında İnegöl Kafkas Spor Kulübü'nü elerken 2.Tur maçında Ayvalıkgücü Belediyespor karşısında alınan 1-1'lik beraberlik ve bu iki maçta oynanan kötü futbol sonrasında Bayram Toysal'ın istifası gelmişti.

FATSA BELEDİYESPOR'DA BU SEZON GELEN TEKNİK DİREKTÖRLER

Murat Parlak-3

Murat Parlak: 14 MAÇ - 6 GALİBİYET - 6 BERABERLİK - 2 MAĞLUBİYET (24 PUAN)

Fatsa Belediyespor'da bu sezon yeni bir yapılanmanın bir parçası olan ve sezon başında göreve getirilen Murat Parlak ligde 14 maçta 6 galibiyet, 6 beraberlik ve 2 mağlubiyet alırken, özellikle deplasmanda gösterdiği performansla dikkat çekmişti. Murat Parlak sezonun ikinci yarısı öncesinde yönetimden transfer talep ederken, ilk yarının son maçının ardından Murat Parlak görevinden sürpriz bir şekilde istifa etmişti.

Murat Atalarr

Murat Atalar: 6 MAÇ - 0 GALİBİYET - 2 BERABERLİK - 4 MAĞLUBİYET (2 PUAN)

Sezonun ilk yarısında Murat Parlak’ın yardımcısı olan ve Fatsa Belediyespor'da birinci adam olarak dümene geçen Murat Atalar, Fatsa Belediyespor'da kötü bir performans sergilemişti. 6 maçta Fatsa Belediyespor başında görevde kalan Murat Atalar hiç galibiyet alamazken, bu süreçte ise sadece iki puan alarak görevden ayrıldı.

Bekir Ozan Has


Bekir Ozan Has: 8 MAÇ - 3 GALİBİYET - 2 BERABERLİK - 3 MAĞLUBİYET (11 PUAN)

Fatsa Belediyespor'da sezonun üçüncü teknik direktörü olarak göreve gelen ve bu süreçte ilk dört maçında mağlubiyet almayan Bekir Ozan Has, daha sonra ise puan kayıpları ile birlikte Play-Off biletini alamamıştı. Bekir Ozan Has, Fatsa Belediyespor'un başında sahaya çıktığı 8 maçta 11 puan toplarken Fatsa Belediyespor'da sezonu bitiren teknik direktör oldu.

ORDUSPOR 1967 A.Ş.'DE BU SEZON GELEN TEKNİK DİREKTÖRLER

muzaffer taşkın-1

Muzaffer Taşkın -

Sezon başında göreve getirilen ilk teknik direktör olan Muzaffer Taşkın, sezonu açan takımda teknik direktör olarak göreve başladı ancak sadece 10 gün görevde kalarak resmi maça çıkmadan görevden alınmıştı.

Cüneyt Tiryaki-1

Cüneyt Tiryaki: 3 MAÇ - 0 GALİBİYET- 0 BERABERLİK - 3 MAĞLUBİYET (0 PUAN)

Orduspor 1967 A.Ş.’de şampiyonluk parolası ile başlanan sezonda resmi maçlara çıkan ilk teknik direktör olan Orduspor 1967 A.Ş.'de Cüneyt Tiryaki üç maçlık süreçte üç mağlubiyet aldı. Cüneyt Tiryaki'ye ligin üçüncü hafta maçı olan Sebat Gençlikspor mücadelesinde tribünlerden tepkiler gelirken Tiryaki bu maçtan sonra istifa etti.

bülent demirkanlıı

Bülent Demirkanlı: 12 MAÇ - 4 GALİBİYET - 5 BERABERLİK - 3 MAĞLUBİYET (17 PUAN)

Bülent Demirkanlı: Bülent Demirkanlı ile ligde 11 maça çıkan ve maçlarda 4 galibiyet, 5 beraberlik ve 2 mağlubiyet alan Bülent Demirkanlı özellikle 8.haftada oynana Bursa Yıldırımspor maçı ile birlikte takımın bireysel hatalarına çare bulamamıştı. Ayrıca Orduspor 1967 A.Ş., Bülent Demirkanlı ile çıktığı tek Ziraat Türkiye Kupası maçında da Ümraniyespor'a 5-1 kaybederek elenmişti.

Sinan Yücer-5

Sinan Yücer: 11 MAÇ - 6 GALİBİYET - 2 BERABERLİK - 3 MAĞLUBİYET (20 PUAN)

3.Lig ekibi Orduspor 1967 A.Ş.'de sezonun devre arasında göreve gelen Sinan Yücer, gollü galibiyetlerle takımdaki görevine başlarken Orduspor 1967 A.Ş.'de 11 maça çıkan Yücer 6 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet almıştı. 23 Elazığ Futbol Kulübü karşısında alınan 1-0'lık mağlubiyetin ardından Kulüp Başkanı İsa Akçay sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Sinan Yücer ile yolların ayrıldığını açıklamıştı.

Çelik Ramazan

Ramazan Çelik - 3 MAÇ - 1 GALİBİYET - 1 BERABERLİK - 1 MAĞLUBİYET (4 PUAN)

Ligin son dört haftalık sürecinde takımın başına getirilen ve takımın bu sezonki beşinci teknik direktörü olan Ramazan Çelik, Orduspor 1967 A.Ş.'nin bir haftasını BAY geçtiği süreçte üç maçta sadece dört puan toplamıştı. Ramazan Çelik, Orduspor 1967 A.Ş.'de ilk galibiyetini ligin son maçında Siirt İl Özel İdarespor maçında alırken bu galibiyet sonrasında bir dönem görev aldığı Siirt İl Özel İdarespor 3.Lig'den Bölgesel Amatör Lige düşmüştü.