Samsun Üniversitesi(SAMÜ) ev sahipliğinde düzenlenen OKAF'24, 19 Mayıs Üniversitesi, Amasya Üniversitesi, Çankırı Karatekin Üniversitesi, Hitit Üniversitesi, Kastamonu Üniversitesi, Ordu Üniversitesi, Sinop Üniversitesi ve Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi gibi önemli eğitim kurumlarının da desteğiyle gerçekleştirilecek.

Türkiye'nin en önde gelen kamu kurum ve kuruluşları, sektör liderleri, medya ve meslek örgütleriyle her bölümden öğrenci ve mezunları bir araya getirerek, niteliklerine ve kariyer planlarına uygun fırsatlar sunmayı hedefliyor. Fuarda iş/staj imkânı yakalama şansı, mülakat simülasyonu, atölye/örnek olay çalışmaları, kariyer söyleşileri, kurum tanıtımları, işveren kariyer sohbetleri ve alanında uzman kişilerle tanışma gibi birçok fırsat sunuluyor.

Trabzon'da "4. Doğu Karadeniz Kariyer Fuarı" açıldı Trabzon'da "4. Doğu Karadeniz Kariyer Fuarı" açıldı

OKAF'24 ayrıca, sponsor firmalara özel görüşme odaları, etkinlik ve konferans salonları tahsis ederek kendi kariyer etkinliklerini düzenleme ve geniş bir kitleye ulaşma imkanı sunacak. Bölgedeki tüm üniversitelerin basılı ve görsel medya organlarında yapılacak tanıtım çalışmalarıyla, katılımcı firmaların ve kurumların tanıtımı da yapılacak.

10-11 Ocak'ta TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezinde ziyaretçilerini ağırlayacak fuar hakkında detaylı bilgiye "https://okaf.samsun.edu.tr" adresinden ulaşılabiliyor.

Editör: Merve Tepecik