Geçtiğimiz hafta Orduspor 1967 A.Ş.'de görevine başlayan ve ilk maçında Yeni Ordu Stadyumu'nda Muş 1984 Muşspor karşısında bir puan alan Ramazan Çelik, takımın başında ikinci maçında ise deplasmanda Armoni Alanya Kestelspor karşısında mağlup oldu. Orduspor 1967 A.Ş.'de kötü futbol sonrasında gelen mağlubiyetin ardından ise teknik direktör Ramazan Çevik müsabakanın ardından açıklamalarda bulundu.

Antrenman Orduspor 1967 A.ş.

Oynanan futbol karşısında mutlu olmadığını ve pozisyon üretmekte zorlandıklarını söyleyen Ramazan Çelik ''Böylesine kritik bir maçta kaybetmek üzücü. Hafta boyunca hem kendi oyunumuzla hem de rakibin nasıl oynadığı ile ilgili tüm detayları çalıştık. Fakat bugün tüm çalışmalarımızın aksine ortaya net bir görüntü neredeyse hiç çıkaramadık. Bölüm bölüm oyuna ortak olduk fakat pozisyon üretmekte zorlandık. Rakibe birçok pozisyon verdik. Oynadığımız oyunun karşılığında mağlubiyet kaçınılmaz oldu. Orduspor 1967 A.Ş. kulübünü temsil eden bizler, içinde bulunduğumuz görevi layıkıyla yapmak zorundayız. Bundan sonraki süreçte matematiksel olarak şansımız devam ediyor. Hemen kafamızı kaldırıp bize ve kulübümüze yakışan bir şekilde hazırlığımızı yapıp mücadelemizi vereceğiz.'' dedi.

Ligde kalan iki haftalık süreçte sadece bir maç oynayacak olan Orduspor 1967 A.Ş.'de Ramazan Çelik son düdüğe kadar mücadele edeceklerini belirtirken ''Her şey bitti dediğimiz yerde birşeyler yeniden başlayabilir. Orduspor 1967 A.Ş. camiasına umutsuzluk yakışmaz. Oyuncularımız, teknik ekip, başkanımız, yönetimimiz ve taraftarlarımızla birlik içinde son düdüğe kadar mücadelemizi vereceğiz.'' ifadelerini kullandı.