Oyuncu Ushan Çakır kimdir? Ushan Çakır Ezgi Asaroğlu olayı ne? İşte detaylar…

Oyuncu Ushan Çakır Kimdir?

23 Mayıs 1984 tarihinde İzmir'de doğan oyuncu Ushan Çakır, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Sahne ve Performans Sanatları yüksek lisansı yaptı.

Ushan Çakır 22005 yılından beri birçok dizi ve filmde rol alan Ushan Çakır, Bir İstanbul Masalı, Belalı Baldız, Kuzey Rüzgârı, Gece Gündüz, 20 Dakika, Ufak Tefek Cinayetler, Bir Aile Hikâyesi, Kırmızı Oda ve Kurt Seyit ve Şura gibi dizilerde rol aldı. 2011 yılında Leyla ile Mecnun dizisinde canlandırdığı Arda karakteriyle ün kazanan ünlü oyuncu Dedemin İnsanları, Uzun Hikâye ve Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikâyesi gibi filmlerde de rol aldı.

Ushan Çakır Ezgi Asaroğlu Olayı Ne?

İddialara göre 2011 yılında Leyla ile Mecnun dizisinde rol alan Ushan Çakır ve Ezgi Asaroğlu arasında senaryo ile ilgili sette bir kavga gerçekleşti. Tartışma büyüdü ve Ushan Çakır, Ezgi Asaroğlu'na şiddet uyguladı. Ezgi Asaroğlu darp raporu aldı ve Ushan Çakır hakkında şikâyette bulundu.

Ezgi Asaroğlu

Ushan Çakır, Ezgi Asaroğlu'nu kasten yaralama suçundan 3 bin lira para cezasına çarptırıldı ve Çakır, mahkemede Ezgi Asaroğlu'ndan özür diledi. Olaylar üzerinde her iki oyuncu da o dönemki dizileri Leyla ile Mecnun dizisinden ayrıldı.

Berna Laçin Kimdir? Berna Laçin Hastalığı Ne? Berna Laçin Kimdir? Berna Laçin Hastalığı Ne?

Editör: Merve Tepecik