Ordu voleybolunda önemli bir mihenk taşı olan ve özellikle altyapısından yetiştirdiği oyuncularla birlikte her zaman farklı takımlara oyuncu gönderen 52 Çamlıkspor, son olarak 1.Lige transfere gerçekleştirdi. 52 Çamlıkspor formasıyla 2.Lig'de mücadele eden 2006 doğumlu smaçör Nehir Döngez yeni sezonda 1.Lig'de forma giyecek. Türkiye Kadınlar Voleybol 1. Ligi ekiplerinden Karşıyaka Medicalpoint, 52 Çamlıkspor'da forma giyen Nehir Döngez ile anlaştığını açıkladı. Takımın tecrübeli antrenörü Ozan Aktaç ise bu transferi sosyal medya hesabından değerlendirdi.

Karşıyaka, 52 Çamlıkspor'un Smaçörünü Kadrosuna Kattı Karşıyaka, 52 Çamlıkspor'un Smaçörünü Kadrosuna Kattı

Ozan Aktaç yaptığı açıklamada ''Kulübümüz altyapısından yetişip İzmir Karşıyaka Medicalpoint'e transfer olan Nehir Döngez disiplinli çalışarak ve sabrederek emeğinin karşılığını almıştır. Karşıyaka Medicalpoint ile profesyonel imzayı atarak yeni bir yola çıkmıştır. 52 Çamlık Spor Kulübü olarak Ordu'nun gençlerine güvenimizi boşa çıkartmayarak ve kulübümüzün ne kadar doğru yolda olduğunu bizlere göstererek transfer olan Nehir'e teşekkür ediyor ve bundan sonraki spor hayatında başarılar diliyoruz. 52 Çamlık spor, 2.Lig kadın voleybol takımımız kendi altyapımızdan yetişen sporcularla Ordu'nun gençleri ile her şeye ve herkese rağmen inatla devam edip yeni yıldızlar yetiştirerek ilimize yeni gururlar yaşatacaktır.'' ifadelerini paylaştı.

Ordu'yu Erkek ve Kadın Voleybol branşında 2.Lig'de temsil eden 52 Çamlıkspor'un yeni sezonda iki ayrı branşta da liglere katılım sağlamayacağı ve faaliyetlerini sadece Genç-Yıldız-Küçük Midi ve Mini Takımları ile sürdüreceği belirtilmişti.
 

Editör: Samet Karadağ