Özel öğrenciler, annelerinin yanı sıra okul öğretmenlerine da kahvaltı hazırlayarak ikramda bulunurken anneleri çocuklarına bu güzel davranışlarından ve el becerilerinden dolayı teşekkür etti.

Fatsa Özel Eğitim Meslek Okulu Müdürü Mücahit Küçük etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, “Dedik ki, yıllardır bu özel öğrencilerimize anneleri kahvaltı hazırlamış. Bu hafta 10-16 Mayıs Engelliler Haftası ve 12 Mayıs Pazar günü, ikisi birbirine denk geldiği için dedik ki okulumuzda yiyecek içecek bölümü öğrencilerimiz, mezun olacak öğrencilerimiz velilerimize burada kahvaltı hazırlasınlar diye bir fikrimiz oluştu. Sağ olsun velilerimiz bizi kırmadı belediyemizin bu tesisinden faydalanıyoruz, güzel bir uygulama oldu.” dedi.

“Çocuklarımızın başarması bizi mutlu ediyor”

Engelsiz Kafe Anneler 1

Özel Çocuk Velisi Zuhal Uylu, “Bugün Anneler Günü ve çocuklarımızın bizlere özel ikramı var. Bizim onları hazırlamamız gereken kahvaltıyı bugün onların elinden yiyoruz, çocuklarımızın güzel şeyler başarması bizi çok mutlu ediyor.” diye konuştu.

Özel Öğrencilerden Berat Can Erkoç ve Nisa Nur Saldıran, “Bugün Anneler Günü, bugün annelerimize özel yemekler yapıyoruz, güzel güzel servislerimizi yapıyoruz. Annelerimiz değerli bizler için, annelerimizi çok seviyoruz. Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun. Bugün annelerimize kahvaltılar hazırladık ve annelerimizin mutluluğunu düşünüyoruz annelerimizi hep mutlu edelim.” şeklinde konuştular.

Altınordu'da Anneler Günü Coşkuyla Kutlandı Altınordu'da Anneler Günü Coşkuyla Kutlandı