Son zamanlara sıklıkla kullanılan online alışveriş sitesi Pazarama güvenilir mi? Sahibi kim? Ürünleri orijinal mi? Detayları haberimizde..

Pazarama Kime Ait

Türkiye İş Bankası'na bağlı olan Topkapı Danışmanlık Elektronik Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş, Pazarama platformunda çeşitli hizmetler sunan bir kuruluştur. Bu şirket, Pazarama üzerinden gerçekleştirilen elektronik ticaret işlemlerinin işleticisi olarak görev yapmaktadır. Pazarama'da sunulan elektronik ticaret hizmetleri, tamamen Topkapı A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Topkapı A.Ş Nedir

Topkapı Danışmanlık Elektronik Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş., Türkiye İş Bankası'nın bir iştiraki olarak faaliyet gösteren bir kuruluştur ve İstanbul merkezli hizmet vermektedir. Şirket, Türkiye genelindeki çeşitli ölçeklerdeki firmaları tek bir platformda bir araya getirme vizyonu ile hareket eden bir pazaryeri modeli benimsemektedir. Amacı, ülkedeki online alışveriş sektörünün gelişimine katkıda bulunmak ve müşteri verilerini en doğru şekilde işleyerek güvenli yeni nesil ödeme çözümleri ile desteklenen geliştirilmiş bir deneyim sunmaktır. Ayrıca, paydaşları için en yüksek faydayı sağlayacak iş birliği modellerini geliştirme amacı taşımaktadır.

Pazarama Ürünleri Orjinal Mi

Bir İş Bankası iştiraki olan Pazarama'da satılan ürünlerin tamamı bandrollü ve orjinaldir.