2023-2024 sezonunda Bölgesel Amatör Lig'de bu sezon defalarca kadro kuran ve sezonun devre arasında takımın dağıldığı Perşembespor'da transferler arka arkaya geliyor. Ordu 1.Amatör Lig'den bazı futbolcularla görüşmeler yapan Perşembespor, Samsun Büyükşehir Belediyespor maçı öncesinde dört futbolcunun lisansını çıkardığı açıkladı.  Perşembespor, Bayburt Belediyespor'dan Arif Nabi Sezgin, Nişantaşıspor'ndan Enez Kaan Türkileri, Çınarcık Belediyespor'dan İbrahim Koçak ve Hamitlerspor'dan Koray Nurbige'yi kadrosuna kattı.

ARİF NABİ SEZGİN KİMDİR?

V.Kirazlıkspor'da futbola başlayan 2001 doğumlu futbolcu Zağnospor, Vakfıkebir Büyükliman Belediyespor, Haçkaspor, Çarşıbaşı Belediyespor ve son olarak Bayburt Belediyespor'da forma giydi. Sezonun ilk yarısında Bayburt Belediyespor'da 11 maça çıkan ve 3 gol atan hücum oyuncusu Arif Nabi Sezgin, kariyerinde ise şu ana kadar oynadığı takımlarda çıktığı 44 maçta 4 gol attı.

ENEZ KAAN TÜRKİLERİ KİMDİR?

2003 doğumlu olan ve uzun yıllar altyapısından yetiştiği Zaferspor'da forma giydikten sonra Bursaspor altyapısına transfer olan Enez Kaan Türkileri, Teksüt Bandırmaspor altyapısında da forma giydikten sonra Zaferspor'a dönmüştü. 2003 doğumlu Türkileri daha sonrasında Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor ve Nişantaşıspor forması giydi. Akademi Ligleri'nde sayısız maça çıkan Enes Kaan Türkileri, A takımlarda ise forma giyemedi.

İBRAHİM KOÇAK KİMDİR?

Perşembespor'da yeni transfer Erdal Pekdemir ile Serik Belediyespor'dan takım arkadaşı olan İbrahim Koçak, Perşembespor'a transfer oldu. 2001 doğumlu futbolcu kariyerinde Serik Belediyespor ile profesyonel sözleşmeye imza atarken daha sonra amatöre dönmüştü. İbrahim Koçak kariyerinde şu ana kadar TFF 3.Lig'de 1 maça çıkarken Bölgesel Amatör Lig'de 3 maça çıktı. İbrahim Koçak, Erdal Pekdemir ile yeniden takım arkadaşı oldu.

KORAY NURBİGE KİMDİR?

Fethiye İdman Yurdu'nda futbola başlayan 2003 doğumlu Koray Nurbige, 2019-2020 sezonunda EMS Yapı Sivasspor altyapısına transfer olmuştu. Nurbige daha sonrasında Teksüt Bandırmaspor altyapısına da transfer olurken ardından Bağlarbaşıspor ve Hamitlerspor'da forma giydi. 21 yaşındaki futbolcu Koray Nurbige A takımlarda ise ilk kez Perşembespor'da forma giyecek.

SAMET KARADAĞ
 

Editör: Samet Karadağ