Kulüp tarihinde ilk kez mücadele ettiği Bölgesel Amatör Lig'de sezonun ilk yarısında aldığı puan ve puanlarla birlikte taraftarlarını heyecanlandıran ancak maddi imkansızlıklardan dolayı devre arasında kadrosu dağılan Perşembespor adeta nefes alacağı bir haftaya girdi. Ligde son altı haftada beş mağlubiyet alan ve bu süreçte sadece Boyabat 1868 Spor karşısında hükmen galibiyet alan Perşembespor, yine hükmen galip geleceği bir haftaya girdi.

Sezonun ikinci yarısında Ünye 1957 Spor karşısında aldığı mağlubiyetle birlikte yeni kadro ile hem Samsun Büyükşehir Belediyespor hem de Suluova Sebatspor'a kaybeden Perşembespor, bu hafta maç oynamayacak. Yeşil-Beyazlı ekip, sezonun ilk yarısında olduğu gibi ikinci yarısında da Osmancık Belediyespor karşısında hükmen galibiyet alacak. Ligde sahaya çıkarak galibiyetini 20 Aralık'ta Bartınspor karşısında alan ve bu maçın ardından sadece hükmen galibiyet alan Perşembespor, bir sonraki hafta oynayacağı Safranboluspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Ligde uzun süredir 20 puanda olan Perşembespor, alacağı hükmen galibiyet ile birlikte ligdeki puanını 23 yapacak ve özellikle Ünye 1957 Spor'un Niksar Belediyespor ile oynayacağı maçtan gelecek skora bakacak.

Editör: Samet Karadağ