Geçen sezon Ordu 1.Amatör Lig'de şampiyonluk sevinci yaşayan ve lig sonunda Bölgesel Amatör Lig Play-Out maçında Ulubey Belediyespor'u yenerek tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig'e yükselen Perşembespor, ilk yarının son maçına hazırlanıyor. Ligde ilk sezonu olmasına rağmen iyi performans gösteren ancak maddi sıkıntılardan dolayı birçok noktada sıkıntılar yaşayan Perşembespor, bu Pazar Kastamonu İl Özel İdare Köy Hizmetleri ile karşı karşıya gelecek.

Perşembespor-31

Perşembespor ve Ünye 1957 Spor'un yer aldığı Bölgesel Amatör Lig 12.Grup'ta maddi sıkıntılardan dolayı iki takım ligden çekildiğini daha önceden açıklarken, Perşembespor'da başkan Arda Çoluk'ta destek olunmadığı takdirde ligden çekilebilecekleri minvalinde açıklamalar yapmıştı. Perşembespor'da saha içerisinde galibiyet hedefleri yapılırken, saha dışında ise maddi açıdan Kastamonu deplasmanına gidilme konusu çalışmalar yapılıyor.

Kastamonu İl Özel İdare Köy Hizmetleri ile Perşembespor arasında mücadele 7 Ocak Perşembe günü saat 14:00'de Kastamonu Hasan Doğan Spor Tesisleri'nde oynanacak.

SAMET KARADAĞ
 

Editör: Samet Karadağ