Ordu'da yetişen yetenekli kalecilerden bir tanesi olan ve kariyer aşaması merakla takip edilen Mustafa Fehmi Dündar, az maç oynadığı bir sezonu geride bıraktı. Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden 1926 Bulancakspor'a transfer olduğu sezon başında eldivenleri teslim alması beklenen Mustafa Fehmi Dündar formanın uzağında kaldı. Ekim ayında Görelespor maçında ilk kez formayı giyen Mustafa Fehmi Dündar, toplamda altı maçta şans buldu.


Futbola Orduspor 1967 A.Ş.'de başlayan ve 2016 sezonuna kadar bu takımda kalan Mustafa Fehmi Dündar, 2017-2018 sezonunda Tonya Doğanspor'a gitmiş ancak yarım sezon sonra Ordu Gücü Futbol Kulübü'ne dönmüştü. Ordu Gücü Futbol Kulübü'nde Ordu 1.Amatör Lig'de şampiyonluk sevinci yaşayan Dündar, daha sonra Amberçay Eynesil Belediyespor, Orduspor 1967 A.Ş. ve 1921 Bulancakspor dönemlerinin ardından sezon başında Perşembespor'a transfer olmuş ve şampiyonluk sevinci yaşamıştı.

Perşembespor kalesinde gösterdiği performans ile şampiyonluğu getiren kilit isimlerden birisi olan 1999 doğumlu Mustafa Fehmi Dündar, kariyerinde şu ana kadar Bölgesel Amatör Lig'de 16 kez sahaya çıktı.
 

Editör: Samet Karadağ