Hafta başından itibaren takımdaki futbolculara izin veren ve bu sebepten ötürü ligden çıkıldığı iddia edilen Perşembespor'da bu planın farklı olduğu ortaya çıkmıştı. Bu hafta Türk Metal 1963 Spor deplasmanına gitmeyen Perşembespor bu maça çıkmadığı için hükmen mağlup sayılacak ve kalan maçlarda sahaya çıkarak ligi tamamlayacak.

Perşembespor'da Başkan Arda Çoluk, Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi'nden Samet Karadağ'a verdiği özel açıklamada ''Ligden çekilme yok. Bir maça çıkmama hakkımız var. Onu Türk Metal 1963 Spor maçında kullanıyoruz. Devamında maçlarımıza çıkıp ligi tamamlayacağız'' demişti. Ligde zor günler geçiren ve genç oyuncularla lige devam eden Perşembespor, son oynadığı Çarşambaspor maçına 20 yaş altı ortalama ile çıkmıştı. Perşembespor, Türk Metal 1963 Spor maçında hükmen mağlup sayılacak.

Bölgesel Amatör Lig ekibi Perşembespor'da izin verilen futbolcuların seçim haftası sonrasında yeniden Perşembe'de toplanacağı ve 7 Nisan'da oynanacak olan Alaçamspor maçı hazırlıklarına başlayacak.
 

Editör: Samet Karadağ