2023-2024 sezonunda Bölgesel Amatör Lig'de yer alan ve 74 yıllık kulüp tarihinde ilk kez yer aldığı ligde kalabilme mücadelesi veren Perşembespor son altı maçta hükmen galibiyet maçı dışında beş kez mağlubiyet alırken, kötü gidişatına son vermek istiyor. Teknik Direktör değişikliğine giden ve geçen hafta yedek kulübesinde birinci adam olan Mehmet Özcan gözetiminde deplasmanda Safranboluspor'a mağlup olan Perşembespor, Çankırı Saray 18 Spor Kulübü maçında kazanmak istiyor.

Perşembespor şu ana kadar ligde 20 puan toplarken, Ordu'ya gelen ve Pazar günü rakip olarak sahaya çıkacak olan Çankırı Saray 18 Spor Kulübü de 20 puanda yer alıyor. Perşembespor ile Çankırı Saray 18 Spor Kulübü arasında sezonun ilk yarısında Çankırı'da oynanan mücadeleyi ise Çankırı temsilcisi tek golle kazanmıştı. Perşembespor, Mehmet Özcan'ın takımın başında ilk kez iç saha maçına çıkacağı mücadelede kazanmak istiyor.

Perşembespor ile Çankırı Saray 18 Spor Kulübü arasındaki kritik mücadele 10 Mart Pazar günü saat 14:00'te Perşembe İlçe Sahası'nda oynanacak.

Editör: Samet Karadağ