Önümüzdeki sezon kulüp tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek olan Perşembespor'da şampiyon teknik adam Mehmet Batuhan Şenel'in yerine takımın başında Turgut Kır getirilmişti. Genç yaşında ve ilk yılında şampiyonluk yaşayan Mehmet Batuhan Şenel'in neden görevine devam edilmediği ise Perşembespor cephesinden açıklanmıştı.

Genç şampiyon teknik direktör Mehmet Batuhan Şenel ise yaptığı açıklamada: ''Antrenörlük kariyerimin ilk yılında şampiyonluk ile taçlandırdığımız Perşembespor'umuza bu şekilde veda etmek hiç kolay olmadı. Başta gecesini gündüzüne katıp her zaman bizimle olup bir an olsun bile desteğini benden esirgemeyen başkanım Arda Çoluk'a çok teşekkür ediyorum. Sezon boyunca beni hiç yalnız bırakmayan kaleci antrenörümüz canım abim Volkan Alkan hocama da teşekkür ediyorum. Her zaman yanımızda olan büyük Perşembespor taraftarına , Anıl Çoluk, Arslan Akın ve Hakan Baş olmak üzere tüm süreçte yanımızda olan yöneticilerimize , Müdürümüz Atila Çoluk'a, ulaşım konusunda 8 ay boyunca bizimle olan Nurettin abimize , malzemecimiz canımız Nafız abimize de teşekkür ediyorum.''dedi.

Perşembespor ile yoluna bir kurumda çalıştığı için devam etmediği Perşembespor tarafından açıklanan Mehmet Batuhan Şenel son olarak ise: ''Başarının mimarlarına, kahramanlarına futbolcu grubuma ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum'' dedi.