2022-2023 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de şampiyon olduktan sonra Ordu'yu Ünye 1957 Spor ile birlikte Bölgesel Amatör Lig'de temsil eden Perşembespor'da yeni sezon öncesinde Genel Kurul yapılacağı açıklanmıştı. Perşembespor'da Ordu Süper Amatör Lig'de mücadele edileceği sezon öncesinde yapılacak olan Olağan Genel Kurul tarihi belli oldu. Bölgesel Amatör Lige erken veda eden ve sezon bitmeden sezonu tamamlayan Perşembespor'da 21 Mayıs Salı günü Olağan Genel Kurul yapılacak.

Perşembe İlçesi'nde yer alan Perşembe Vona Park Kongre Salonu'nda 21 Mayıs Salı günü saat 11:00'de yapılacak olan Perşembespor Olağan Genel Kurul, yapılacak olan ilk Kurulda çoğunluk sağlanamazsa ertelenecek. Perşembespor Olağan Genel Kurulu'nda 21 Mayıs Salı çoğunluk sağlanamazsa 28 Mayıs saat 11:00'de yine Vona Park Kongre Salonu'nda kongre yapılacak ve bu kongrede çoğunluğa bakılmayacak.

Perşembespor'da Kulüp Başkanı Arda Çoluk, Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi'nden Samet Karadağ'a yaptığı özel açıklamada ''Verilen sözlerin çoğu tutulmadı, yapılan anlaşmalar bozuldu. Finansal konularda oluşan bilgi kirliliği ile ilgili gelir ve harcamalarımızın tamamını Mayıs ayında yapılacak olan kongrede açıklayacağım'' demişti.

Editör: Samet Karadağ