2023-2024 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Perşembespor’da yeni sezon öncesinde hazırlıklar başladı. Perşembespor’da antrenmanlar günde çift idman ile sürerken, takım yeni sezonda ilk kez yer alacağı Bölgesel Amatör Lig’e teknik direktör Turgut Kır önderliğinde hazırlanıyor.

Antrenmanlar Başladı

Yeni sezon öncesinde iç transfer ve dış transferde anlaştığı isimlerle birlikte yeni sezona hazırlanmaya devam eden Perşembespor’da teknik direktör Turgut Kır takıma yeni takviyeler yapılması gerektiğini belirtti. Perşembespor’un yeni teknik direktörü Turgut Kır’ın, ilerleyen önemli noktalar için 3 ya da 4 transfer için yönetime rapor sunduğu öğrenildi.

Perşembespor, Fitness ile Hazırlandı Perşembespor, Fitness ile Hazırlandı

Bölgesel Amatör Lig’in yeni ekibi Perşembespor şu ana kadar iç transferde Ömer Uslu, Onur Ulaş Ürel, Altan Kılıç, Şenol Güneş, Ahmet Güney, Umut Göç ve Hakan Yüce; dış transferde ise Yasin Öztop, Bahrican Sarıkaya, Ömer Can Karpuz, Kemal Cingirt, Gökhan Özer, Ömer Faruk Babuşcu, Tansu Yazıcı, Asımcan Çaykıran, Cemal Doğu ve Çağrı Büyük’ün transferi açıklanmıştı.