74 yıllık tarihinde bu sezon ilk kez mücadele ettiği Bölgesel Amatör Lig'de maddi anlamda sıkıntılar yaşayan Perşembespor'da sezonun ilk yarısında forma giyen futbolcular takımdan ayrılmaya devam ediyor. Birçok futbolcu takımdan ayrıldığı açıklarken, birçok futbolcu ise yeni takımları ile antrenmanlara çıkmaya başladı. Perşembespor'un sezon başında Trabzon Kiraçhanespor'dan transfer ettiği 1998 doğumlu sol bek Serkan Ersöyleyen, Bölgesel Amatör Lig ekibi Kapaklıspor'a transfer oldu.

Perşembesporr-7

Kariyerine memleketinin takımı olan Aralıkspor'da başladıktan sonra sırasıyla Trabzon Karadenizspor, 24 Şubatspor, Erdoğduspor, Niksar Belediyespor, Kars 36 Spor, Trabzon Kiraçhanespor ve son olarak Perşembespor forması giymişti. Serkan Ersöyleyen, sezonun ilk yarısında Bölgesel Amatör Lig'de Perşembespor formasıyla 8 maça çıkarken bu maçların dördünü iç sahada dördünü ise deplasman maçlarında oynamıştı.

Bölgesel Amatör Lig 2.Grup'ta mücadele eden Kapaklıspor'un yeni transferi olan Serkan Ersöyleyen kariyerinde şu ana kadar Bölgesel Amatör Lig'de 42 maça çıkarken Türkiye Kupası'nda ise 2 maça çıkmıştı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ