2023-2024 sezonunda kulüp tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden ve birçok kez yeniden kadro kurarak teknik direktör konusunda da istikrar sağlayamayarak üçüncü teknik direktörü ile yoluna devam eden Perşembespor, devre arasında ilk hamlelerini yaptı. Perşembespor'da sezonun devre arasında takımdan birçok oyuncu ayrılırken, teknik direktör Hakan Çolak'ın antrenman performansını beğendiği genç oyuncuların yanı sıra bazı tecrübeli futbolcular takım ile sözleşme imzaladı. Perşembespor'da şu ana kadar yedi futbolcu transfer edildi.

Perşembespor-31

Erdal Pekdemir ve Muhammed Kaya Gibi Tecrübeli İsimler Geldi

Perşembespor'un dış transferde kadrosuna kattığı en dikkat çekici transfer Erdal Pekdemir olurken Giresun Piraziz doğumlu tecrübeli futbolcu sezonun ikinci yarısında Perşembespor forması giyecek. Kariyerinde şu ana kadar Orduspor formasıyla Süper Lig'de 1 maça çıkan ve farklı takımların formasıyla 3.Lig'de 54 kez sahaya çıkan Erdal Pekdemir, Bölgesel Amatör Lig'de ise 73 maça çıktı. Pekdemir'in sezonun ikinci yarısında Perşembespor'un yeni kaptanı olması bekleniyor. Perşembespor ayrıca son olarak Alibeyköyspor forması giyen ve Bölgesel Amatör Lig'de 75 kez sahaya çıkan 1996 doğumlu Muhammed Kaya'yı da kadrosuna kattı.

Beş Genç Futbolcu Geldi

Bölgesel Amatör Lig ekibi Perşembespor'da tecrübeli futbolcuların yanı sıra Alibeyköyspor'dan 2003 doğumlu Emirhan Ustaömer, Kale Gençlerbirliğispor'dan 2003 doğumlu Ramazan Akpınar, Ankaraspor altyapısında oynayan 2004 doğumlu Batuhan Uluçam, Tuzlaspor A.Ş. altyapısından 2004 doğumlu Mustafa Salih Kaya ve Bölgesel Amatör Lig'de 8 maça çıkan 2004 doğumlu Mustafa Çelik kadroya katıldı.

SAME KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ