Kulüp tarihinde ilk kez mücadele ettiği Bölgesel Amatör Lig’de hücum hattı için 52 Orduspor Futbol Kulübü’nden Yusuf Mert Karataş’ı kadrosuna katan Perşembespor, 20 yaşındaki futbolcudan ilk yarının son maçına kadar üç gollük katkı almıştı. Kariyerinde A takım seviyesinde ilk gollerini Perşembespor formasıyla atan Yusuf Mert Karataş, Samet Karadağ’a özel açıklamalarda bulundu.

Perşembespor-31

Sezon başından bu yana iyi çalıştıklarını ve Perşembespor olarak iyi yerlere gelmek için uğraştıklarını söyleyen Ordulu genç forvet oyuncusu Yusuf Mert Karataş: ‘’Biz sezon başından beri iyi çalıştık. İyi yerlere gelmek için uğraşıyoruz, tabiki sıkıntılarımız var. Her takımda olduğu gibi bizim de sıkıntılarımız var. Bu sıkıntıları gözardı edip biz de elimizden geleni yapıp takımımız en iyi yere kendimiz için herşeyi yapmaya hazırız. Eksiklerimiz olabilir ama biz takımımıza güveniyoruz. Takımımız iyi, kaliteli bir takımımız var.’’ dedi.

Perşembespor-29

Perşembespor formasıyla 10 maçta 3 kez gol atma sevinci yaşayan ve daha da atmak isteyen Yusuf Mert Karataş taraftarlara seslenirken ‘’Taraftarlarımız her zaman bize destek olmaya devam etsinler. Bizleri yalnız bırakmasınlar çünkü biz onlardan destek alıyoruz 12.adam olarak. Herkes desteklesin bizi yalnız bırakmasın, biz zaten yine her türlü mücadeleyi veriyoruz.’’ açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER
 

Editör: Samet Karadağ