2023-2024 sezonunda mücadele ettiği Ordu 1.Amatör Lig'de Play-Off'a kalan Ulubey Belediyespor iki maçta bir puan alırken kadrosuna kattığı yeni isimlerle birlikte kalan üç maçı kayıpsız geçmek istiyor. Ulubey Belediyespor'da sezon başında kurulan kadro ligde üçüncülüğü getirirken geçmiş iki sezonlarda Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Ulubey Belediyespor, sezonun devre arası transfer sürecinde eski futbolcusu Çağtay Gümüşkaya'yı kadrosuna katmıştı.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde futbola başlayan ve altyapısında birçok maçta forma giydiği takımdan 2015-2016 sezonunda takımdan ayrılarak devre arasında Ulubey Belediyespor'a transfer olan Çağtay Gümüşkaya burada uzun yıllar forma giydikten sonra geçen sezonun devre arasında Kabadüz Belediyespor'a transfer olmuştu. Çağtay Gümüşkaya, bu sezon başında Ordu'dan ayrılarak Giresun Futbolu'na giden futbolcular içeresinde yer almış ve Pirazizspor'a transfer olmuştu.


Şampiyonluk sevinçleri yaşadığı Ulubey Belediyespor'a yeniden geri dönen Çağtay Gümüşkaya, Giresun Süper Amatör Lig'deki kariyerini üç golle geride bıraktı ve yeniden Yeşil-Siyahlı ekibin formasını sırtına geçirdi.

Editör: Samet Karadağ