2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de B Grubu'nu üçüncü sırada tamamlayarak Play-Off biletini alan Gülyalı Turnasuyuspor, Orduspor beraberliği ve Fatsa Yaşamspor galibiyeti ile Play-Off sürecine hızlı bir giriş yaparken geçen Pazar günü ise Galataspor ile 1-1 berabere kalmıştı. Play-Off'ta oynadığı üç maçta kaybetmeyen bir takım olarak beş puan alan Gülyalı Turnasuyuspor'da Doğaspor maçı hazırlıkları sürerken takıma moral yemeği düzenlendi.

İki sezon önce Ordu 1.Amatör Lig'de final oynayan ve geçen sezon Yarı Final'de ligi tamamlayan Gülyalı Turnasuyuspor bu sezon şampiyonluk adaylarından birisi olarak ligde var olurken, Vatan Partisi Gülyalı Belediye Başkan Adayı Osman Erdaş Mavi-Beyazlı takıma yemek verdi. Vatan Partisi Gülyalı Belediye Başkan Adayı Osman Erdaş, Öncü Kadın Genel Başkanı Meltem Ayvalı, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sedat Kutlu ve Altınordu Belediye Başkan Adayı Atıf Gürsoy'un yer aldığı yemeye iştirak eden Gülyalı Turnasuyuspor, Play-Off etabında kalan iki maç öncesinde moral buldu.

Gülyalı Turnasuyuspor yönetimi, teknik ekibi ve futbolcuları düzenlenen yemek organizasyonunda yer alırken Vatan Partisi Gülyalı Belediye Başkan Adayı Osman Erdaş, Öncü Kadın Genel Başkanı Meltem Ayvalı, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sedat Kutlu ve Altınordu Belediye Başkan Adayı Atıf Gürsoy takıma kalan maçlarda başarılar diledi ve her zaman desteklerine devam edeceklerini söyledi.

Editör: Samet Karadağ