2023-2024 sezonunda TFF Kadın Futbol 3.Ligi'nde mücadele eden üç Ordu takımından bir tanesi olan Ordu Pars Spor Kulübü, ilk kez katıldığı ligde Play-Off oynamayı hafta içerisinde garantiledi. Ordu'da ligin son hafta maçında Trabzon 1923 Spor karşısında 3-0 kazanan ve Play-Off oynamayı matematiksel olarak garantileyen Ordu Pars Spor Kulübü, ligde bir önce hafta oynaması gereken ancak ertelenen Trabzon Kardelenspor maçını bugün oynayacak.


Ligde şu ana kadar oynadığı 10 maçta 9 galibiyet alan ve sadece sezonun ilk yarısında oynadığı Ordu Gücü Futbol Kulübü maçını kaybeden Ordu Pars Spor Kulübü, 27 puanla ikinci sırada yer alıyor. Lider Ordu Gücü Futbol Kulübü'nün üç puan gerisinde yer alan ve ikili averajda rakibinin önünde olduğu için liderliği şansı devam eden Ordu Pars Spor Kulübü'nde, bugün oynanacak olan maç kazanılması halinde takım Play-Off'a lider olarak gidecek.

Trabzon Kardelenspor ile Ordu Pars Spor Kulübü bugün saat 15:00'te Trabzon Ahmet Suat Özyazıcı Stadyumu'nda karşı karşıya gelecek.