Radhika Merchant kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor? Radhika Merchant ailesi kim? Detayları okuyacağınız haberimizde..

Radhika Merchant Kimdir

Mukesh Ambani'nin, Asya'nın en zengin ismi olarak bilinen ve Hint şirketi Reliance'nin sahibi olan Hint işadamının en küçük oğlu Anant Ambani ile sevgilisi Radhika Merchant'ın lüks bir düğün törenine hazırlıklar sürüyor. Resmi nikahın birkaç ay öncesine denk gelen bu olay, Cuma günü başlayan büyük düğün etkinlikleriyle dikkat çekiyor. 1200 davetlinin katıldığı törende geleneksel düğün seremonileri gerçekleştirildi ve bir köyde 51 bin kişiye yemek verildi.

Dünya çapından birçok ünlü ismin katıldığı bu özel günde, Microsoft'un kurucusu Bill Gates, Meta'nın kurucusu Mark Zuckerberg, Hint milyarderler Gautam Adani ve Kumar Mangalam Birla gibi önemli isimlerin yanı sıra Ivanka Trump da yer aldı. Bollywood yıldızları da unutulmadı. Davetlilere, 100 şef tarafından hazırlanan 500 farklı yemek sunuldu. Özel planlama belgesine göre, davetlilere özel sunumlar arasında saç şekillendirme, makyaj ve Hint kıyafetleri drapistleri bulunuyordu.

Reliance şirketinin 2.000'den fazla hayvana ev sahipliği yaptığı ve dünyanın en büyük fil hastanelerinden birine sahip olduğu bilgisini alan davetliler, şenlikler sırasında bir kurtarma merkezini ziyaret etme fırsatı buldu. Kıyafet kuralı ise "orman ateşi" olarak belirlendi ve konuklara hayvan desenli kıyafetler ya da Hawaii gömlekleri giymeleri önerildi.

Radhika Merchant Ailesi Kimdir

Yeni Delhi ve Mumbai'den dönüş charter jet uçuşları konuklara sunulmuş, ancak bu özel hizmetle birlikte getirilecek eşyalar konusunda sınırlamalara dikkat çekilmiştir. Konuklardan, sadece iki bagaj veya üç valizle seyahat etmeleri istenmiş ve belgede, fazla eşyanın aynı uçakta ulaşmasının garantisinin olmadığı vurgulanmıştır.

Ayrıca, çamaşırhane hizmetleriyle ilgili beklentilere de makul olma çağrısı yapılmıştır. Belgede, "Ütüye verilen tüm giysiler 3 saat içinde iade edilecektir... bundan daha hızlı bir şey beklemek veya talep etmek mümkün olmayabilir" ifadesine yer verilmiştir. Tören, Jamnagar bölgesinde düzenlenmiş, Rihanna ve ABD'li sihirbaz David Blaine gibi ünlü isimlerin sahne aldığı bir etkinlik olarak gerçekleşmiştir. Rihanna'nın 90 dakikalık performans için 6 milyon dolar aldığı belirtilmiştir.

Ancak, sosyal medya kullanıcıları arasında Rihanna'nın performansına yönelik eleştiriler de gündeme gelmiştir. Bazı kullanıcılar, Rihanna'nın beklentileri karşılamadığını ve performansının "tembel" olduğunu belirtirken, diğerleri ise daha enerjik bir sahne beklediklerini ifade etmiştir. Rihanna'nın performansının ardından düğün törenine katılmadığı ve ekibiyle birlikte Hindistan'dan ayrıldığı bildirilmiştir. İngiliz medyası, "Rihanna'nın performansından sonra çok uzun bir süre orada kalmadı ve ekibiyle birlikte bölgeden ayrıldı" ifadesine yer vermiştir.

Editör: Deniz İnal