2023-2024 sezonunda mücadele ettiği Ordu 1.Amatör Lig'de Play-Off oynama yolunda matematiksel olarak garantileyen takımlardan birisi olan Gülyalı Turnasuyuspor, Esnafspor karşısında 3-2 kazandı ve önümüzdeki hafta bay geçeceği hafta sonunu dinlenerek geçirmek için izne çıktı. Ligde son olarak Kabadüz Belediyespor ile oynayacak olan ve bu maçlar Play-Off sürecine girecek olan Gülyalı Turnasuyuspor'da, orta sahada görev alan Rahman Koçak Esnafspor maçının hemen ardından açıklamalarda bulundu.

Gülyalı-Turnasuyuspor-5

Bu sezon başında sağ bekte forma giymesine rağmen daha sonra orta sahaya gerçek mevkisine geçen Rahman Koçak ''Zor bir maç oldu. Play-Off öncesi iyi bir hazırlık yapmıştı. Eksiklerimizi ve artılarımızı görmek için çok iyi fırsat. Takım olarak her maça iyi hazırlanıyoruz ve takım içinde güzel bir arkadaşlık ortamımız var. İdmanlarda çok çalışıyoruz. Her maça ayrı ayrı hazırlanıyoruz. Her maçta kendimizi daha geliştirerek Play-Off maçlarına hazır bir şekilde başlamak istiyoruz'' dedi.

Gülyalı-Turnasuyuspor-6

Esnafspor maçında 10 kişi kalmalarına rağmen galip gelmesini bildiklerini söyleyen Rahman Koçak ''Esnafspor maçının başında eksik kaldık. Oyunun büyük bölümünü 10 kişi tamamladık. Bu soğuk havada bu zeminde 10 kişi oynamak kolay değil. Herkes elinde gelenin fazlasını yapmaya çalıştı ve galip gelmesini bildik. Taraftarlarımız bize inansınlar daha iyi olmak için çok çalışıyoruz. Hedefimiz büyük, bundan sonraki maçlarımızda da yanımızda olmaya devam etsinler. Onlara her geçen maçta daha güzel bir futbol seyrettirmek istiyoruz'' açıklamalarını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ