TFF 3.Lig Play-Off Final maçında 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor, Galatasaray'a ev sahipliği yapan Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta karşı karşıya gelecek. Saat 19:00'da başlayacak olan maç öncesinde hem Ordu hem de Elazığ'dan otobüsle taraftarlar İstanbul'a giderken bu süreçte hala bilet satışı devam ediyor. İki takım için 21 bin kontenjan ayrılırken maça saatler kalmasına rağmen özellikle Passo.com.tr uygulamasında birçok boş yer olduğu görülüyor.  Passolig kart zorunluluğu olmayacak olan maçta tribünlerin dolu olması beklenirken stadyum gişelerinden de satılan biletlerin maç saatine yakın zamanda bitmesi bekleniyor.

Ramsparkgs

Taraftarlar Passo üzerinden en fazla iki adet bilet alabilecek. Maç biletleri ayıca 23 Mayıs Perşembe gününden itibaren maç günü de dahil olmak üzere stadyum bilet gişelerinden saat 10.00 ile 18.00 arası satılacak. Rams Park'ta taraftarlar için stadyum kapıları saat 16:00'da açılacak. Maç günü stadyuma ulaşım konusunda Metro ve Vadi İstanbul Havaray kullanımı önerilirken, Otopark konusunda ise İspark ve Vadi İstanbul Otopark'ları kullanıma öneriliyor.

Ayrıca 52 Orduspor Futbol Kulübü ve Çimentaş Elazığspor taraftarları memleketlerinden İstanbul'a giderken bu süreçte İstanbul'da polis korteji eşliğinde Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'a götürülecek.

Editör: Samet Karadağ