2023-2024 sezonunda Trendyol Süper Lig'de şampiyonluk maçına çıkan Galatasaray Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta oynadığı maçta Fenerbahçe karşısında kaybetmişti. Fenerbahçe'nin 1-0 kazandığı maçın ardından şampiyon ligin son haftasında oynanacak olan maçların ardından belli olacak. Galatasaray'ın Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta şampiyonluğu kaçırdığı maçın ardından ise stadyumda altı gün sonra bir takım Play-Off şampiyonluğu kupasını kaldıracak. 25 Mayıs Cumartesi günü 52 bin 280 kişi kapasiteli Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta ise tribünlerin dolması bekleniyor.

Ramsparkgs

Hem 52 Orduspor Futbol Kulübü hem de Çimentaş Elazığspor taraftarları kendileri için ayrılan biletleri tüketmesi beklenirken, stadyumda son oynanan maç olan Galatasaray - Fenerbahçe karşılaşmasında tribünlerde yüzde yüz doluluk oranı yaşanmıştı. Galatasaray - Fenerbahçe maçında ev sahibi takım taraftarları için 49.066 bilet satışa çıkarken bu biletlerin tamamı tükenmişti. Aynı zamanda Fenerbahçe taraftarları için ayrılan 2.647 biletin de tamamı satın alınmıştı. Galatasaray cephesinden yapılan açıklamada 53.775 taraftarın stadyumda olduğu açıklanmıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasındaki Play-Off Final maçında Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta taraftar sayılarının eşit şekilde yapılarak tribün dağılımı yapılacağı öğrenildi. 

52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasında Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta oynanacak olan Play-Off Final maçının ardından kupa seramonisi yapılacağı ve kazanan takıma kupa ve madalya takdimi yapılacağı açıklandı.
 

Editör: Samet Karadağ