Çimentaş Elazığspor ile 52 Orduspor Futbol Kulübü arasındaki kritik Play-Off maçı 25 Mayıs Cumartesi günü saat 19:00’de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park oynanacak. Galatasaray'ın geçen hafta Fenerbahçe'ye kaybederek şampiyonluğu kaçırdığı Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta TFF 3.Lig Play-Off Final maçı oynanacak ve kazanan takım 2.Lige yükselecek. 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasındaki final müsabakasının tarihi ve stadyumu açıkladı. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından kritik maçın stadyumu Galatasaray’ın maçlarını oynadığı Rams Park olarak belirlerken maçın 20:00'de oynanacağı iddiaları Çimentaş Elazığspor'un paylaşımı ile son buldu.

Çimentaş Elazığspor sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ''25 Mayıs Cumartesi günü saat 19.00’da 52 Orduspor Futbol Kulübü ile oynayacağımız Play Off final müsabakası İstanbul Rams Park Ali Sami Yen Spor kompleksi’nde oynanacak.'' ifadeleri yer aldı. Türkiye Futbol Federasyonu'ndan da gelecek açıklamanın ardından bilet satışlarının yapılacağı ve bu süreçte taraftarların tribünlerinin de belli olacağı öğrenildi.

Ordu ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü geçen sezon Play-Off final maçında Belediye Derincespor ile karşı karşıya gelmiş ve kaybettiği final maçı Ankara’da oynanmıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Çimentaş Elazığspor arasındaki final maçı İstanbul’da oynanacak ve maç 19:00'da başlayacak.
 

Editör: Samet Karadağ